Отворена заедничка сметка за помош на прилепските семејства чии куќи изгореа во катастрофален пожар

ЗАЕДНИЧКА СМЕТКА ЗА ПОМОШ НА ЧЕТИРИТЕ ПРИЛЕПСКИ СЕМЕЈСТВА ЧИИ ДОМОВИ ИЗГОРЕА ОД УДАР НА ГРОМ

 

Прочитајте повеќе

(Видео) Ковачевски во Тирана: ЕУ покажа дека е посветена на проширувањето

Премиерот Димитар Ковачевски денеска на Самитот Западен Балкан – ЕУ во Тирана изрази задоволство, што …