Денеска облачно со повремен дожд

Денеска облачно со повремен дожд

Времето денеска: Претежно облачно по одделни котлини со појава на магла. Претпладне во јужните делови ќе има услови за повремен слаб дожд. Максималната температура ќе достигне 11 Целзиусови степени.

Прочитајте повеќе

Талат Џафери: Има обиди за изборен инжинеринг

Талат Џафери: Има обиди за изборен инжинеринг

Имам добиено извештаи од учесниците во изборниот процес за вознемирување во однос на обиди за …