бензинска станица бензини горива

Горивата од ноќеска поскапуваат

Од вечерва сите горива ќе се продаваат со повисоки цени за 1,5 или 2 денари

Прочитајте повеќе

дизел

Дизелот поевтинува за 2 денарa

Од ноќеска на полноќ, дизел горивото на бензинските станици низ земјава ќе се продава поевтино …