sorry

“Sorry” – нов чоколаден десерт полнет со крем со вкус на смоква од “Витаминка” (ВИДЕО)

„Sorry“ се состои од 16 пралини од млечно чоколадо исполнети со вкус на смоква. Со новата бонбониера на Витаминка може да се извините некому доколку сте му згрешиле или пак да си простите на себе што нема да одолеете на искушението да ја пробате превкусната чоколадна солза.

Прочитајте повеќе

60 години од атентатот врз Кенеди: Поблиску до вистината?

Со децении, филмаџиите и писателите се обидуваа да ја откријат вистината зад атентатот на Џон …